dobrý článok...

Počas každodenného prehliadania netu som narazil na veľmi dobrý článok o iPhone, s ktorým sa stotožňujem...
Ak si ho chcete prečítať kliknite na výrez dole.

Picture 2
|

stavba...

001
Až na pár "detailov" máme hrubú stavbu nášho nového rodinného sídla hotovú. V tomto medzičase, keď je všetko rozhodujúce ešte pred nami, Vám ponúkame malý fotoseriál ako to prebiehalo. Pre fotonadšencov uvádzam, že fotky sú poväčšinou z mobilov, takže kritiku neprijímam. Pre stavebných nadšencov rád zodpoviem všetky dotazy cez komentáre.
Postav dom, zasaď strom a ....
|

haló...haló...

Pre Katušku rovnako ako niekedy pre Terezku je telefón prístroj č. 1. Z nedetských zariadení to mobil a "land line" telefón vyhrávajú na celej čiare a to teda doma vôbec aktívne netelefonujeme. Na druhej strane je pravda, že napodobniť skajpovanie, resp. čumenie do notebooku je vcelku zložité a hlavne nezáživné...takže halóóóóó, priatelia

|

čo robíme...


určite ste si všimli, že na ľavej lište blogu sa objavila informácia o tom, čo robíme...toto "pravidelné" informovanie o našom/mojom momentálnom stave umožňuje služba twitter, ktorá sa zaraďuje medzi tzv. social networking. toľko pre informáciu. za zmienku stojí aj to, že môžeme o svojich pocitoch, náladách a činnosti informovať prostredníctvom iPhone a free aplikácie twittelator.
takže sledujte nás...a posielajte tweety tiež, priatelia

twitter

p.s. iPhonu som sa zatiaľ samozrejme nevzdal

|